Aktywność na świeżym powietrzu dla dzieci vs gry wideo: 6 Wskazówki do tworzenia równowagi

Aktywność na świeżym powietrzu dla dzieci vs gry wideo: 6 Wskazówki do tworzenia równowagi

Podczas odtwarzania gier wideo niezdrowa? Jak długo jest zbyt długo się przed gry wideo lub telewizji? Jak stworzyć równowagę między grami wideo i świeżego powietrza? Harmonogram jest pełna już po zajęciach szkolnych i lekcje muzyki; gdzie można znaleźć czas, aby spędzić poza to trochę zabawy aktywności fizycznej z dziećmi?
Dziś średnia dziecko w wieku od pięciu do siedemnastu lat wymagają sześćdziesiąt minut na umiarkowanym do intensywnego wysiłku fizycznego tygodniowo. Wymaganie to jest rzeczywiście tylko siedem procent dzieci w tym przedziale wiekowym. Czy reszta ich czas spędzony przed komputerem lub strona gry wideo lub TV.
Co zrobić jak rodzice możemy zachęcić nasze dzieci do angażowania się w sportowe dla dzieci? Jak możemy pokazać korzyści z aktywności fizycznej naszych dzieci?
Jako rodzice możemy zacząć od:
1. bycie liderem. Wzorem dla swoich dzieci. Poprzez proste działania możesz równoważenia pracy, obowiązków domowych i napięty harmonogram rodziny; Twoje dzieci uczą się znaczenie zrównoważonego stylu życia. Pamiętaj, Twoje dzieci są watching you i uczą się przeznaczyć od was, choć się nie przyznają!
2. ustawić limity czasu. Umieścić limity czasu na gry wideo, TV czas oglądania i komputera. Ustawianie limitów na ekranie czas zatrzyma tę aktywność z przejęcia trochę prosto z tego źródła wolnego czasu, którą masz w rodzinie.
3. plan codzienne zajęcia na świeżym powietrzu. Nawet jeśli to tylko 30 minut. Zabrać psa na spacer, Zagraj w parku, zabawy z przyjaciółmi; potrwać jakiś czas, aby wyjść na zewnątrz z dziećmi i odkryj swoje podwórko.
4. plan działań weekendu. To jest, gdzie można uzyskać prawdziwy twórczy. Plan zamiatacz ulic polować, wybrać się na wycieczkę (wiek odpowiedni, oczywiście), kajakarstwo, pływanie lub odkryty festiwale. Są świetne sposoby, aby zachęcić aktywności fizycznej dla dzieci.
5. pogoda nie jest współpraca. My nie może zarządzać matki natury, więc może będzie to dzień, w którym, jako rodzina, tutaj odtwarzanie wideo gry lub oglądać filmy. Oferujemy zdrowe przekąski w czasie ekran. Nadal zachować go do limitu czasu. Po turnieju gry wideo się dzieciaki podekscytowany robi rzemiosła lub pieczenia. Czytając książkę urzekające, tworzenie śmiesznych głosów i działających obecnie znaki, urozmaici po południu.
6. Zarabiaj video lub TV czasie. Zachęcić równowagi poprzez umożliwienie swoje dzieci, aby zarobić czasu spędzanego przed ekranem. Dać im pięć do dziesięciu minut jako bonus, gdy oni ukończyli swoje prace domowe lub rozgrywanych poza.
Korzyści z aktywności fizycznej u dzieci jest niemierzalne. Aktywność fizyczna promuje zdrowy styl życia, ukojenia, zespołowa, wytrzymałość, zdolności motoryczne i buduje mięśnie. Łącznej ciąg dalszy aktywności fizycznej z zewnątrz, promuje ciekawość dla przyrody i odnajdywania. Dzieci będą budować silne poczucie własnej wartości i zaufania z równowagi pomiędzy grami wideo i na świeżym powietrzu.
Pamiętaj, kiedy ci gdzie Młodzi… godziny spędzone na zewnątrz grając w błocie, kołysanie na huśtawki, aby zobaczyć, kto może najpierw dotknąć nieba bądź policjantów i złodziei w parku. Czy nie byłoby wspaniale przeżyć te wspomnienia z dziećmi? Wystarczy pomyśleć o wspomnienia, które utworzysz z dziećmi dziś ciągnąc je z kanapy na zewnątrz! Jak będzie częścią tworzenia równowagi w życiu dziecka?
Daj nam znać o Twoich wypraw, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>