Call of Duty-Black Ops

Call of Duty-Black Ops

Call of Duty Black Ops playstation 3 jest siódmą odsłonę serii Call of Duty i jest inspirowana przez konflikty w okresie zimnej wojny. W grze gracz jest strzelanka pierwszoosobowa, walki w różnych fikcyjnej Black Ops misji w okresie zimnej wojny. Call of Duty Black Ops playstation 3 gra nawet został stworzony z doświadczenia prawdziwych żołnierzy Black Ops. Misje w grze znajdują się w różnych miejscach, takich jak dżungla walki, Miejskie bojowy w Azji Południowo-Wschodniej, a walka śnieg w górach w regionie radzieckich.
Call Of Duty Black Ops Playstation 3 funkcje:
Ten nowy Call of Duty Black Ops playstation 3 gra Strona internetowa łączy w sobie tradycyjny styl walki z serii Call of Duty i nowych scenariuszy znak pierwszej osoby, wzbogacając wrażenia w grach. To nawet ma nowe bronie i pojazdy, które są z okresu zimnej wojny. Inną cechą jest dostępność różnych trybach jednoosobowych oraz lokalnych co-op multiplayer i online multiplayer, jak. Można wybrać różne tryby do własnych potrzeb.
Call of Duty Black Ops playstation 3 ma również różne funkcje gry 3D. Jest w pełni grywalna w stereoskopowym 3D i jest zgodny z HDTV 3D-ready i 3D PC przy użyciu okularów 3D. Zapewniamy, z niesamowite doznania 3D podczas grania w grę, użyteczne źródło jak poruszać się bardzo że szczegółowe środowisk, mucha w helikopter, celować w dół zabytków broni i wiele innych. Można łatwo włączyć lub wyłączyć stereoskopowe 3D za pomocą opcji menu i stosuje się niezależnie od was w grze kampanii singleplayer, multiplayer i Zombie mode.
Na konsoli Xbox 360, Playstation 3 i PC, Call of Duty: Black Ops gra jest grywalna w 3D-3D. Dla konsoli Xbox 360 i Playstation 3 potrzebować pewien zgodny z HDTV 3D-ready aby korzystać z funkcji 3D. Mając na uwadze, że dla Windows PC, gra jest NVIDIA 3D Vision (R)-gotowy, i potrzebujesz 3D Vision aktywnych migawki ważny link okulary i procesorami graficznymi NVIDIA GeForce, aby korzystać z funkcji 3D.
Plusy:
* Historia jest napisane lepiej i łatwiej jest kontrolować.
* Tryb kampanii jest o wiele lepsze.
* Online play posiada wiele udoskonaleń.
* Nie więcej układania zabicie smug.
* System tarła ma niewielką poprawę.
* Call of Duty Black Ops playstation 3 gra nie jest tak źle, jak MW2.
* Nowy system broń uaktualnień.
* Niektóre wyzwania, aby uzyskać broń uaktualnień.
* Istnieje wiele sposobów na zarabianie pieniędzy.
* Tryb szkolenia walki jest doskonałym sposobem dla Ciebie praktyki multiplayer.
* Dobry sposób na wypróbowanie i praktyki wszystkich zabójstw nagrody.
* Doskonała jednego gracza udogodnienia.
Minusy:
* Grafika i dźwięk są świetny artykuł zauważalne ogromny krok od MW2 i nawet COD4.
* To nie wygląda jak gra gen.
* Grafiki nie są na równi z tym, co jest aktualnie na następnej generacji systemów.
* Broń, sami po prostu brzmi trochę za słaby.
* Call of Duty Black Ops gry Online playstation 3 również niemożliwe.
* Multi player ogólnej jest ogromny krok wstecz, nawet z ulepszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>