Jak stać się ekspertem Gamer

Jak stać się ekspertem Gamer

Masz umiejętności, więc dlaczego nie?

Jeśli widzisz siebie grając w gry wideo w dzień i dzień zwłoki, może być głównym kandydatem do utworzenia się jako ekspert gier. Wszystko czego potrzebujesz jest Znakomity znajomość szerokiej gamy gier i systemów do gier i oczywiście, dużo cierpliwości. Nagrody są niesamowite, i w końcu będziesz osobą lepsze dla niego.

Więc czym jest ekspertem? Tylko co to jest to, że kwalifikuje się ktoś być ekspertem na nic? ponieważ nie ma żadnych szkół, które oferują stopni w tym gatunku, możemy zakwalifikować każdego gracza jako fachowiec, który ma cechy opisane powyżej. Więc jeśli masz wiedzę lub pełen artykuł rzeczy prawo, aby zagrać w grę umiejętnie – i lubisz Rozwiązywanie problemów, prawdopodobnie może dochodzić praw do statusu zawodowego.

Tylko Pamiętaj, że możesz ustanowić swój rozwój w branży gier. Część jest specjalistą jest przyznając, że zawsze ma się więcej, i w branży gier, to nigdy nie powinno być uciążliwe coś ściągać. Narażając się nowe gry i nowe systemy gry, można włączyć każdą okazję grać z jednym w szansę dowiedzieć się więcej niż to, co już wiesz. W ten sposób, będziesz uczyć się mnóstwo nowych strategii i poszerzyć Twoje zaradność jako punkt pomocy innym.

Można również zrobić wiele wysiłków, aby nasza strona internetowa połączyć się z innym naprawdę do z grami wideo. Pobierz grę i wydostać się na świat, tak, że można sieć i porozmawiać z innym swoje odkrycia z ludzi. Networking daje Ci dobrze możliwość udziału lub tajemnice handlowe, informować innych i dowiedzieć się trochę coś nowego w tym samym czasie. I relacje, które można tworzyć w rezultacie są po prostu bezcenne. Tam jest chyba żaden inny sposób, w jaki można dostać swoje ręce na dostęp do gier mało znane sekrety niż sieci wśród najlepszych graczy na całym.

Jeśli jesteś całkowicie dedykowany ku coraz gier ekspertów, biorąc pod uwagę czytaj dalej na tej stronie niektóre klasy w Programowanie gier. Szukać na zewnątrz i przyuczania do zawodu i zdobyć programy szkoleniowe, które są oferowane zarówno w Twojej okolicy, jak i w całej branży gier. Jest to dobry sposób aby dowiedzieć się wszystko, co kiedykolwiek ktoś chciałby wiedzieć na temat gier, i to najwyższej klasy wejście do branży gier, jeśli nie jesteś zbyt szalony o dążenie do pełnego czasu gry kariery.

Można również subskrybować czasopisma gier, uczestniczyć w forach dyskusyjnych online lub Zarejestruj dla klubów książki koncentrujących się na materiał gier.

Należy pamiętać, że swój status jako profesjonalny gaming nie może stale odsyłam tutaj być docenione. Silnej krytyki – czy dobrze, czy źle – pochodzą z chwały są postrzegane jako „odpowiedź na wszystko.” Na przykład może oddalić się na okazję, że czujesz, że jesteś idealny do, lub mogą wystąpić wyrzucają heckler mniej niż doświadczonych. Pierwszą zasadą jest nie wziąć odrzucić lub rzygać osobiście. Osób może być zazdrosny o swoją pozycję, lub chcą przetestować tylko po to, aby zobaczyć, ile naprawdę zrobić lub nie wiesz. Przyczyny te reakcje na pomoc nie ma znaczenia tak długo, jak jesteś przekonany o jakości i wartości za pomoc. Prawdziwym profesjonalistą wygląda przeszłości tych rzeczy i stale poszukują sposobów na poprawę siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>