Moms pomoc jak dzieci wziąć na globalne ocieplenie

Moms pomoc jak dzieci wziąć na globalne ocieplenie

Jeśli udało Ci się przygotować kolację bez przerwy drugiej w nocy, masz wiele spółek. Coraz więcej młodych ludzi mają nowe, interesujące: globalne zmiany klimatyczne.

8-year-old może być zajęty, zakup energooszczędnych termostat do jego domu poszukujący pomysłu i 12-year-old może być połączenie sił z jej znajomym, aby zatrzymać globalne zmiany klimatyczne.

Wirtualny świat nauki

Dzieci, którzy chodzić i mówić w wirtualnym świecie na planetę Sarillion w KidsCom.com, portal społecznościowy www dla dzieci, robią więcej niż po prostu rozmawiać z innymi dziećmi i gry–uczą.

„Dzieci bawić się w wirtualnym świecie, gdzie symulowane rzeczywistych problemów i zagadnień społecznych. Można następnie wykorzystać więcej pomocy nabyte do realnego świata i mają większą szansę konfrontacji z powodzeniem problemy,”powiedział jak Clarke, prezes i założyciel KidsCom.com. „Na przykład, dzieci biorą ich wirtualne zwierzaki o nazwie ‚Roślina dzieci’ do walki z nadmiernego zużycia, który jest źródłem zwiększonej emisji CO2 na planecie Sarillion.”

Nowa gra uruchomiła w witrynie „przygody poszukujących pomysłu: Sarillion’s kryzysu klimatycznego,” rozgrywa się na Sarillion planety we wszechświecie Seeker pomysł. Globalnych zmian klimatycznych są przedstawiane jako wyprawy różne przygody, które dzieci muszą opanować zarówno na i z komputera.

Ścisłej współpracy

Z naukowcami

KidsCom.com, online od 1995 roku, ściśle współpracuje z naukowcami z Obserwatorium Lamont-Doherty Ziemi Earth Institute na kliknij to Columbia University i innych ekspertów w celu zapewnienia rzetelności naukowej gry. „Dzieci myślą, że jest dużo zabawy, ale rodzice wiedzą, że ich dzieci uczą się ważnych lekcji o zmianie klimatu na świecie,” powiedział Clarke. „Dodatkową korzyścią, dzieci będą informacje dotyczące efektywności energetycznej, aby pomóc rodzicom, zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię kosztowne.”

Wszystkie dzieci mogą zarejestrować do czatu i Zagraj w KidsCom.com. Bez zgody rodziców na czacie jest bezpiecznie ograniczone do niektórych presetów fraz. Dzieci za zgodą rodzica mogą rozmawiać swobodnie, ale nadal są ściśle monitorowane przez dorosłych i wbudowany słownik „trzymać ją w bezpiecznym, utrzymać go w dodatkowe info czystości”, który nie pozwala dowolnego słowa lub informacji osobistych, takich jak adresy e-mail lub numery zostanie wpisane w. Płatne członkostwo pozwoli dzieciom dostosować własne wirtualna postać, Tworzenie własnego wirtualnego domu i mają szansę rywalizować w konkursach i wygrywaj nagrody.

Kolejnym wyzwaniem nauki pozwoli dzieci mieli okazję, aby wygrać wycieczkę do Nowego Jorku i wizytę zza kulis z naukowcami Obserwatorium Lamont-Doherty ziemi aby zobaczyć, jak fajne jest, aby zrozumieć naukę i badania globalnych zmian klimatu. Spotkają się również z architektami, którzy projektują „zielonych” budynków, wraz z wielu innych zabawnych działań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>